hiperfagia

Hiperfagia, określana również jako żarłoczność patologiczna, to stan charakteryzujący się nadmiernym, niekontrolowanym łaknieniem i zwiększonym przyjmowaniem pokarmów, niewspółmiernym do rzeczywistych potrzeb energetycznych organizmu. Jest to objaw spotykany w różnych jednostkach chorobowych, nie stanowi samodzielnego rozpoznania.

W praktyce klinicznej hiperfagia może towarzyszyć zaburzeniom endokrynologicznym (np. cukrzycy, niedoczynności tarczycy), uszkodzeniom podwzgórza (gdzie znajdują się ośrodki głodu i sytości), zespołom genetycznym (np. zespół Pradera-Williego), zaburzeniom psychicznym (bulimia, zespół kompulsywnego objadania się) oraz być efektem działania niektórych leków (np. kortykosteroidów, leków przeciwpsychotycznych).

Diagnostyka hiperfagii wymaga wielokierunkowego podejścia, obejmującego wykluczenie przyczyn organicznych, ocenę stanu odżywienia, badania endokrynologiczne oraz konsultację psychiatryczną. Leczenie powinno być ukierunkowane na przyczynę podstawową, a w przypadkach idiopatycznych może obejmować modyfikację diety, terapię behawioralną oraz farmakoterapię.

Powiązane wpisy

  1. 10.04.2026
  2. www.leksykon.com.pl