karmienie piersią noworodka

Karmienie piersią noworodka to naturalny i rekomendowany sposób żywienia niemowląt, zalecany przez WHO jako wyłączny sposób odżywiania przez pierwsze 6 miesięcy życia. Mleko matki jest idealnie dostosowane do potrzeb noworodka, zawierając optymalną proporcję białek, tłuszczów, węglowodanów oraz przeciwciał wspierających niedojrzały układ odpornościowy dziecka.

W okresie noworodkowym kluczowe jest wczesne przystawienie dziecka do piersi, najlepiej w pierwszej godzinie po porodzie. W tym czasie wydziela się siara (colostrum) – gęsta wydzielina bogata w immunoglobuliny, czynniki wzrostu i białka ochronne. Prawidłowa technika karmienia obejmuje właściwe ułożenie dziecka, zapewnienie prawidłowego chwytu brodawki i areoli oraz efektywne ssanie.

Noworodki powinny być karmione na żądanie, średnio 8-12 razy na dobę. Częstotliwość karmień może się zwiększać podczas skoków rozwojowych lub w przypadku upałów. Efektywność karmienia można monitorować obserwując przybieranie na wadze (około 150-200 g tygodniowo po pierwszych dniach życia) oraz liczbę mokrych i brudnych pieluch (minimum 6-8 mokrych i 3-4 brudne pieluchy na dobę od 5. dnia życia).

Korzyści z karmienia piersią obejmują zmniejszenie ryzyka infekcji, alergii, otyłości, cukrzycy, a nawet niektórych nowotworów u dziecka. Dla matki są to m.in. zmniejszone ryzyko krwotoku poporodowego, szybsza inwolucja macicy, niższe ryzyko raka piersi i jajnika oraz naturalna metoda planowania rodziny (metoda LAM). Ponadto karmienie piersią wspiera tworzenie więzi między matką a dzieckiem.

Powiązane wpisy

  1. 11.04.2026
  2. www.leksykon.com.pl