korzyści karmienia piersią

Karmienie piersią przynosi liczne, dobrze udokumentowane w literaturze medycznej korzyści zdrowotne zarówno dla dziecka, jak i matki. Mleko matki zawiera optymalny skład makro- i mikroelementów, które są idealnie dostosowane do potrzeb rozwijającego się organizmu noworodka i niemowlęcia.

Dla dziecka, karmienie piersią zmniejsza ryzyko występowania infekcji układu oddechowego, pokarmowego i moczowego, a także zapalenia ucha środkowego i martwiczego zapalenia jelit. Długoterminowe badania wykazują niższe wskaźniki występowania chorób alergicznych, astmy, cukrzycy typu 1 i 2, otyłości oraz niektórych nowotworów wieku dziecięcego u dzieci karmionych piersią.

Matki karmiące piersią mają zmniejszone ryzyko zachorowania na raka piersi i jajnika, szybciej powracają do masy ciała sprzed ciąży oraz wykazują niższe wskaźniki występowania cukrzycy typu 2, nadciśnienia tętniczego i chorób sercowo-naczyniowych. Karmienie piersią sprzyja także inwolucji macicy i zmniejsza ryzyko krwotoku poporodowego.

Istotne są również aspekty psychologiczne – karmienie piersią wzmacnia więź między matką a dzieckiem, a zawarte w mleku matki przeciwciała i czynniki immunologiczne zapewniają dziecku bierną odporność, szczególnie istotną w pierwszych miesiącach życia. WHO i inne organizacje zdrowotne rekomendują wyłączne karmienie piersią przez pierwsze 6 miesięcy życia dziecka, a następnie kontynuację wraz z wprowadzaniem odpowiedniego żywienia uzupełniającego do 2 lat lub dłużej.

Powiązane wpisy

  1. 09.04.2026
  2. www.leksykon.com.pl