eliminacja gazów

Eliminacja gazów to proces usuwania nadmiaru gazów z przewodu pokarmowego, najczęściej przez odbyt (flatulencja) lub przez usta (odbijanie). Jest to naturalny proces fizjologiczny, który pozwala organizmowi na pozbycie się gazów powstających w wyniku trawienia pokarmów, połykania powietrza podczas jedzenia oraz w wyniku procesów fermentacyjnych zachodzących w jelitach.

Nadmierne gromadzenie się gazów może powodować dyskomfort, wzdęcia, ból brzucha oraz uczucie pełności. Przyczynami zwiększonej produkcji gazów mogą być: spożywanie pokarmów bogatych w trudno strawne węglowodany (np. fasola, kapusta, cebula), zaburzenia mikrobioty jelitowej, nietolerancje pokarmowe (np. nietolerancja laktozy), choroby zapalne jelit czy zespół jelita drażliwego.

W praktyce klinicznej eliminacja gazów może być wspomagana przez odpowiednią dietę (unikanie pokarmów wzdymających), aktywność fizyczną, masaże brzucha, a w przypadkach medycznie uzasadnionych – przez farmakoterapię (np. dimetykon, simetikon, leki rozkurczowe). W niektórych przypadkach nadmiernego wzdęcia może być konieczne zastosowanie sond odbytniczych lub zabiegów endoskopowych w celu dekompresji jelit.

Powiązane wpisy

  1. 11.04.2026
  2. www.leksykon.com.pl