Znajduje zamienniki leków i wskazuje ceny. Lokalizuje apteki na mapie Polski, podaje ich adresy i godziny otwarcia, a także pozwala wystawiać im oceny. Poznaj bezpłatną aplikację mobilną Ceny Leków, dostępną w dwóch wersjach, tj. na telefony z systemem Android oraz iOS.

Aplikacja dedykowana jest zarówno profesjonalistom medycznym, jak i pacjentom. Oferuje dwie podstawowe funkcjonalności. Po pierwsze, pomaga znaleźć zamienniki produktów leczniczych – wydawanych zarówno na, jak i bez recepty. Można to zrobić na dwa sposoby: wpisując nazwę preparatu do wyszukiwarki albo skanując jego kod kreskowy. Użytkownik ma możliwość zapoznania się z ulotkami leków, a także przejścia do aplikacji Opisy Leków, gdzie znajdzie szczegółowe informacje o wszystkich lekach dostępnych w Polsce. W obu aplikacjach można tworzyć listy ulubionych produktów.

Druga funkcjonalność Cen Leków pozwala odnaleźć apteki na mapie Polski. Aplikacja wskazuje lokalizację użytkownika i okoliczne apteki. Podaje ich adresy, numery telefonów, e-maile oraz godziny otwarcia. Użytkownik może dodawać i oceniać apteki (pod względem dostępności asortymentu, jakości obsługi i cen leków), jak również zgłaszać ewentualne błędy. Szukając aptek, można także skorzystać z wyszukiwarki.

Zaletą aplikacji jest prosta i intuicyjna obsługa oraz miła dla oka grafika. Pobierz Ceny Leków ze sklepów Google Play albo App Store i korzystaj zupełnie za darmo. Poleć aplikację także swojemu pacjentowi.

Chcesz poznać więcej medycznych aplikacji mobilnych? Przydatnych w Twojej codziennej pracy oraz w procesie terapii pacjentów? Zajrzyj do naszego zestawienia: