Twój portal informacji medycznej

Oceń nasz portal

Jak podoba Ci się nasza nowa strona internetowa?Głosowanie i oglądanie wyników są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się.

Aktualizacja bazy 2024-07-25 01:46:52

Schematy

Schematy
12:18 14 WRZ 20150

Schematy

Dział zawiera materiały pomocne w profilaktyce, diagnostyce i leczeniu różnych schorzeń, posegregowane względem kategorii dobieranej zgodnie ze specjalizacją. Materiały dostępne są do pobrania w formacie PDF.

13:27 14 PAŹ 20140

Okulistyka

Artykuły znajdujące się w tym dziale dotyczą chorób oraz metod leczenia narządu wzroku. Zagadnienia jakie zostały szeroko omówione to: jaskra, zespół suchego oka, infekcje narządu wzroku oraz wiele zagadnień dotyczących różnego rodzaju soczewek.

10:10 14 PAŹ 20140

Alergologia

W tym dziale znajdują się materiały pomocne w leczeniu alergii. Fachowe informacje jakie znajdą Państwo w dziale alergologia to m.in. : atopowe zapalenie skóry czy objawy i leczenie alergii narządu wzroku.

13:39 14 PAŹ 20140

Onkologia

Dział poświęcony artykułom o tematyce onkologicznej. Znajdują się tu informacje o diagnostyce i leczeniu różnego typu raka oraz postępowania z przewlekłym bólem występującym w chorobach nowotworowych.

12:53 14 PAŹ 20140

Neurologia i psychiatria

Artykuły z tego działu dotyczą chorób obwodowego i ośrodkowego układu nerwowego, a także zaburzeń i chorób psychicznych. Zagadnienia jakich się dotyczą to m.in. : schematy postępowania w depresji w chorobach ośrodkowego układu nerwowego, zasady stosowania leków psychotropowych w neurologii oraz...

07:37 15 PAŹ 20141

Pediatria

Leki przeciwgorączkowe u dzieci, omdlenia u dzieci, algorytm postępowania przy niedokrwistości u dzieci, szczepienia ochronne obowiązkowe i zalecane, to tylko niektóre materiały eksperckie znajdujące się w dziale dotyczącym pediatrii.

11:55 14 PAŹ 20140

Kardiologia

Dział zawiera aktualne standardy i wytyczne dotyczące szerokich zagadnień z zakresu kardiologii. Tematy, które zostały poruszone to m.in. nadciśnienie tętnicze, przewlekła niewydolność serca, ostry zespół wieńcowy, stabilna choroba wieńcowa, migotanie przedsionków, miażdżyca oraz ostry zator tętnicy...

11:20 14 PAŹ 20140

Ginekologia i andrologia

Materiały znajdujące się w tym dziale dotyczą profilaktyki oraz leczenia chorób żeńskiego i męskiego układu płciowego. Artykuły działu ginekologia i andrologia to na przykład: metody postępowania w diagnostyce i leczeniu grzybicy narządu rodnego, profilaktyka i postępowanie u chorych na łagodny...

10:58 14 PAŹ 20140

Dermatologia

Dział zawiera materiały do pobrania na temat różnych schorzeń dermatologiczny m.in. łupież, grzybice, łuszczyca , schematy terapeutyczne oraz zagadnienia dotyczące szeroko pojętej dermatologii. Materiały zostały opracowane przez specjalistów z danej dziedziny.