Twój portal informacji medycznej

Oceń nasz portal

Jak podoba Ci się nasza nowa strona internetowa?Głosowanie i oglądanie wyników są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się.

Aktualizacja bazy 2024-07-25 01:46:52

Zdrowa strona

http://www.zdrowastrona.pl/

Zdrowastrona.pl jest informatorem o chorobach dla pacjentów. Zawiera informacje o dolegliwościach, sposobach ich leczenia i lekach przy nich stosowanych.

DENTOnet

http://dentonet.pl/

Stomatologiczny Serwis Internetowy - pierwszy polski serwis internetowy dla stomatologów i pacjentów.

Blue-note

http://blue-note.pl/

  Blue Note Firma działa na rynku oprogramowania medycznego od wielu lat, rozwijając wspólnie z klientami flagowy produkt: System Medyczno - Statystyczny.

CGM

http://www.cgmpolska.pl/

Producent nowoczesnego oprogramowania dla sektora opieki zdrowotnej. Wysoką pozycję na rynku zawdzięcza kompleksowej ofercie (w tym multimedialny Elektroniczny Rekord Pacjenta) oraz innowacyjnym rozwiązaniom opartym o technologie WWW.

Mednt

http://mednt.pl/

MedNT to nowoczesna, bogata w doświadczenia firma świadcząca różnorodne usługi budowy oprogramowania w bardzo zróżnicowanych branżach.

Klif

http://www.klif.com.pl/

Firma Klif Sp. z o.o. koncentruje się na tworzeniu oprogramowania dla lecznictwa i farmacji. Zasięgiem obejmuje teren całego kraju, choć większość klientów znajduje się w centralnej i wschodniej części kraju. Wieloletnie doświadczenie w budowie systemów informatycznych dla lecznictwa i farmacji stawia produkty firmy wysoko w ocenach użytkowników.

Radfarm

http://www.radfarm.pl/

Radfarm świadczy kompleksowe usługi przede wszystkim w zakresie: rejestracji leków analiz rynkowych doradztwa marketingowego specjalistycznych szkoleń kierowania zespołami handlowymi wynajmu zespołów promocyjnych uzupełnianiu vacatów w strukturach firmowych

HealthMedia

http://healthmedia.pl/

HealthMedia HealthMedia.pl eGabinetLecz pacjentów kiedy i gdzie chcesz.Rozszerz działalność o konsultacje on-line i rozwijaj Swoją praktykę. Zdobywaj nowych pacjentów i efektywnie zarządzaj Swoim gabinetem. To wszystko masz na wyciągnięcie ręki, od zaraz.

COTIS

http://cotis.eu/

COTIS COTIS.EU Firma dostarczająca oprogramowanie dla medycyny.

TERMEDIA

http://www.termedia.pl/

TERMEDIA TERMEDIA Wydawnictwoul. Wenedów 9/1 61-614 Poznań, Polandtel./faks +48 61 822 77 81e-mail: termedia@termedia.plhttp://www.termedia.pl

Gabinet Prywatny

http://www.gabinetprywatny.com.pl/

Gabinet Prywatny Medyk Sp. z o.o.ul. Człuchowska 66 01-360 Warszawatel.: (0-22) 666-43-32 faks: (0-22) 664-04-51e-mail: prenumerata@medyk.com.pl gp@medyk.com.pl

Prawo a medycyna

http://prawoamedycyna.pl/

Prawo a medycyna prawoamedycyna.plO prawie i medycynie - blog prowadzony przez lekarzy i prawników

Konsylium24

https://konsylium24.pl/

Konsylium24 konsylium24.pl Medyczny serwis dyskusyjno-poradniczy dostępny tylko dla lekarzy

Farmacja.net

farmacja-net

Farmacja.net Farmacja.netSerwis farmacja.net to niezależny serwis społecznościowy dla farmaceutów i techników farmaceutycznych.Misją serwisu jest integracja obu grup zawodowych i stworzenie społeczności zaangażowanej we własny rozwój zawodowy i zwiększenie prestiżu zawodu.