Twój portal informacji medycznej

Oceń nasz portal

Jak podoba Ci się nasza nowa strona internetowa?Głosowanie i oglądanie wyników są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się.

Aktualizacja bazy 2017-10-19 01:45:03

LEKsykon - Receptariusz Lekarza Praktyka

LEKsykon – Receptariusz Lekarza Praktyka to publikacja przeznaczona dla lekarzy wszystkich specjalizacji. Zawiera on kompletną, aktualną listę leków Rx (a także wybranych preparatów OTC, SD i wyrobów medycznych) przeznaczona dla lekarzy ogólnie praktykujących (POZ, interna, med. rodzinna) i specjalistów.

Już teraz proponujemy Państwu roczną subskrypcje Receptariusza Lekarza Praktyka. W ramach prenumeraty Receptariusz będzie do Państwa dostarczany każdorazowo po ukazaniu się Obwieszczenia Ministerstwa Zdrowia w sprawie wykazu refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia oraz wyrobów medycznych.

LekSeek® Polska co 2 miesiące dostarcza lekarzom już ponad 23 000 takich Receptariuszy.

Receptariusz Lekarza Praktyka
składa się z następujących rozdziałów:

  • Objaśnienia oznaczeń
  • Receptariusz
  • Indeks substancji czynnych
  • Wykaz chorób przewlekłych MZ

Receptariusz Lekarza Praktyka to jedyna publikacja na polskim rynku, która zawiera rzetelne wskazania do refundacji wg ChPL oraz wskazania off-label przypisane do odpowiednich poziomów odpłatności.

Receptariusz ma poręczny rozmiar 162 x 97 mm i objętość: ok. 620 stron. Przedstawione w nim informacje, zawarte są w przejrzystych i łatwych do odczytywania tabelkach oraz posiadają dokładne objaśnienia.

ZAMÓW
Receptariusz Lekarza Praktyka

1
egzemplarz

Zakup jednorazowy
29 zł
+ 8 zł koszt wysyłki

6
egzemplarzy

Subskrypcja roczna
141 zł
+ 8 zł koszt wysyłki