Jakie zmiany zachodzą w ciele przyszłej mamy? Ile milimetrów ma maluch w 5., a ile w 25. tygodniu ciąży? Kiedy może pojawić się u niego pierwsza czkawka? Między innymi tego dowiedzą się Twoi pacjenci z najnowszej serii tematycznej oferowanej przez drNewsa: “Rozwój w czasie ciąży”.

A to nie jedyna nowość w ofercie drNewsa. Zacznijmy od początku…

Poznaj drNewsa

Czyli system informacyjny, służący do wyświetlania materiałów edukacyjnych w poczekalniach przychodni i mniejszych praktyk lekarskich. Angażuje osoby oczekujące na wizytę u lekarza, które dzięki krótkim blokom filmowym nie tylko przyjemniej spędzają czas, ale przede wszystkim poszerzają swoją wiedzę z zakresu zdrowia i medycyny.

Jakie materiały są wyświetlane?

Przede wszystkim edukacyjne bloki tematyczne. DrNews podsunie Twojemu pacjentowi “Witaminową ściągę”, przypominającą działanie poszczególnych witamin, a także podpowie, jak prawidłowo przygotować się do najczęściej wykonywanych badań, tak aby uzyskać rzetelne wyniki. Z cyklu “Pylenia” pacjent dowie się, jakie objawy wywołują pyłki, a dzięki serii “Czy wiesz, że…” pozna intrygujące ciekawostki medyczne.

Oprócz tego, drNews oferuje najważniejsze krajowe wiadomości medyczne, prognozę pogody na trzy dni, kartkę z kalendarza wraz z imionami solenizantów oraz inspirującym cytatem na każdy dzień, a także słówko dnia z definicją, zwykle z dziedziny medycyny i farmacji. Jest także coś dla najmłodszych: wierszyki, tworzone w myśl zasady „uczyć, bawiąc”. Atrakcyjne dla dzieci rymowanki poruszają ważne zagadnienia dotyczące profilaktyki zdrowotnej.

Nowości w ofercie drNewsa...

...są już dostępne, a wśród nich:

  • “Rozwój w czasie ciąży”; drNews wyjaśnia, jakie zmiany zachodzą w ciele mamy w kolejnych tygodniach ciąży i przedstawia stopniowy rozwój dziecka
  • Indeks jakości powietrza w Polsce (codziennie aktualizowany)
  • Raport zakażeń na COVID-19 (codziennie aktualizowany)

Ile to kosztuje?

Wyświetlanie materiałów oferowanych przez drNewsa nic nie kosztuje! Jednak musisz zaopatrzyć się we własny ekran.

Zobacz wersję demo systemu na stronie: drnews.pl.