Twój portal informacji medycznej

Oceń nasz portal

Jak podoba Ci się nasza nowa strona internetowa?Głosowanie i oglądanie wyników są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się.

Aktualizacja bazy 2020-08-08 01:53:12

Tagi: bóle głowy

VII Zjazd Polskiego Towarzystwa Neurologów Dziecięcych
12:20 23 KWI 20150

VII Zjazd Polskiego Towarzystwa Neurologów Dziecięcych

Tematyka spotkania obejmie m. in. zagadnienia związane z diagnozowaniem i leczeniem schorzeń neurologicznych u dzieci: stanów napadowych, w  tym padaczki z uwzględnieniem leczenia padaczek lekoopornych, stwardnienia rozsianego, neuroinfekcji, bólów głowy, udarów mózgu a także chorób...

11:51 23 PAŹ 20140

Migrena oznaką wyższego ryzyka choroby Parkinsona?

Uczeni z Uniformed Services University przeprowadzili badania, z których wynika, że osoby w średnim wieku cierpiące na migreny są bardziej narażone na diagnozę choroby Parkinsona lub innych zaburzeń ruchowych w późniejszym życiu.

11:28 11 WRZ 20140

II Ogólnopolska Konferencja Szkoleniowa „Bóle głowy w praktyce klinicznej”

Konferencja dedykowana jest lekarzom praktykom, którzy w swojej codziennej pracy spotykają się z pacjentami cierpiącymi na ból. Podczas spotkania przedstawimy Państwu najnowsze wytyczne związane z leczeniem bólu, skupiając się na ich omówieniu na prawdziwych przypadkach.

14:23 26 MAJ 20140

Międzynarodowe Warsztaty Szkoleniowo-Naukowe 10th Danube Teaching Course

Podobnie jak w poprzednich latach program naukowy warsztatów będzie obejmował najnowsze doniesienia dotyczące diagnostyki i leczenia stwardnienia rozsianego, padaczki oraz bólów i zawrotów głowy. Kurs organizowany jest przy współpracy z International Danube Symposium for Neurological Sciences and...