Anna i Robert Lewandowscy przekazali pół miliona złotych na oddział rehabilitacji w warszawskim Centrum Zdrowia Dziecka. O pięknym geście sportowców poinformowali na Facebooku przedstawiciele CZD.

„Kochani przekazujemy wam cudowną wiadomość – Anna Lewandowska i Robert Lewandowski przekazali pół miliona złotych na remont Oddziału Rehabilitacji” – napisali przedstawiciele Centrum Zdrowia Dziecka.

Rzeczniczka prasowa placówki Katarzyna Gardzińska w rozmowie z portalem Onet przypomniała, że oddział rehabilitacji w CZD został częściowo zniszczony w wyniku nawałnicy, która przeszła nad Polską w październiku 2017 r. Dotacja przekazana przez Annę i Roberta Lewandowskich pozwoli m.in. na wymianę oświetlenia, zabezpieczenie ścian, remont grzejników i renowację łazienek.

Anna Lewandowska odwiedziła placówkę 20 marca. „To było prawdziwie inspirujące spotkanie, w trakcie którego Ania pokazała naszym pacjentom, jak wydobywać z siebie każdego dnia motywację, by żyć zdrowo i być w dobrej formie” - poinformowała placówka.


Źródło: CZD | Onet