Od niedawna lekarze posiadający bezpłatne konto w programie Gabinet drWidget oraz farmaceuci zarejestrowani w serwisie Apptekarz.pl mają dostęp do bogatej oferty kursów edukacyjnych przygotowanych przez Doctrinę. Już wkrótce pojawią się także kursy umożliwiające zdobycie punktów edukacyjnych. Szczegóły w artykule.

W ofercie Doctriny można znaleźć szereg wartościowych internetowych kursów edukacyjnych, w przystępny sposób przedstawiających istotne zagadnienia medyczne i farmaceutyczne. Teraz wygodny dostęp do kursów zapewniają Gabinet drWidget i Apptekarz.pl. Wystarczy założyć darmowe konto w programie albo zarejestrować się w serwisie, aby w dowolnym momencie móc uczestniczyć w kursach edukacyjnych i pogłębiać branżową wiedzę.

Nie znasz jeszcze Gabinetu drWidget? To nowoczesny program do kompleksowego zarządzania placówką medyczną. Zaawansowany technologicznie, a zarazem łatwy w obsłudze. Odpowiada na wszystkie potrzeby lekarzy związane z cyfryzacją służby zdrowia. Umożliwia m.in. szybkie i proste generowanie e-zwolnień – ich wystawianie stało się ustawowym obowiązkiem lekarzy 1 grudnia br.

W programie można znaleźć kilka ciekawych kursów edukacyjnych przygotowanych przez Doctrinę („Fitoterapia chorób infekcyjnych górnych dróg oddechowych”, „Opieka farmaceutyczna w astmie” itp.). Aby zapoznać się z konkretnym materiałem, należy zalogować się na swoim koncie w Gabinecie drWidget, w widoku głównym kliknąć w kafel o nazwie „Kursy edukacyjne” (znajdujący się tuż pod kalendarzem), a następnie – w wybrany kurs.

Natomiast Apptekarz.pl to interaktywny serwis oferujący wszystko, czego potrzebuje farmaceuta. Można tu znaleźć zarówno treści informacyjne, takie jak branżowe aktualności, urzędowe komunikaty i informacje o nowo zarejestrowanych lekach, jak również praktyczne narzędzia, w tym bazę leków, interakcji i receptur oraz wyszukiwarkę aptek.

Teraz także serwis Apptekarz.pl zapewnia szybki i wygodny dostęp do kursów Doctriny. Aby sprawdzić naszą ofertę edukacyjną, należy kliknąć w zakładkę „Kursy edukacyjne” (trzecia od lewej w menu). Obecnie proponujemy m.in. takie szkolenia, jak: „Farmakoterapia chorób jamy ustnej, gardła, krtani, nosa i ucha”, „Monakolina K. W trosce o prawidłowe stężenie cholesterolu”, „10 wskazówek zwiększających przestrzeganie zaleceń lekarza” itp.

Zachęcamy do wspólnej nauki! Już wkrótce udostępnimy kursy, które umożliwiają zdobycie punktów edukacyjnych, dlatego warto regularnie sprawdzać naszą ofertę.