Gabinet drWidget to nowoczesny program do zarządzania przychodnią lekarską. Chcemy sprawić, że codzienna praca medyków będzie wydajniejsza i przyjemniejsza. Dlatego uruchomiliśmy zestaw usług VIP, dzięki którym zwiększyliśmy możliwości naszego oprogramowania. Zapoznaj się z ofertą usług VIP już dziś!

Gabinet drWidget to łatwy w obsłudze program, który sprawia, że lekarze mogą w szybki i kompleksowy sposób zarządzać swoją przychodnią lub indywidualną praktyką. Zawiera wiele praktycznych funkcji, m.in.: wygodne umawianie wizyt i ich przeprowadzanie oraz proste rozliczanie z NFZ. Oprogramowanie zintegrowane jest z platformą dla pacjentów MyDr, dzięki czemu medycy mogą lepiej dbać o zdrowie podopiecznych.

Podstawowa wersja Gabinetu drWidget jest bezpłatna, a usługi VIP są jedynie opcją zwiększającą jego możliwości. Oprogramowanie działa niezależnie od nich. Co więcej, nie trzeba inwestować w usługi VIP, by sprawnie i w pełni zarządzać swoją placówką medyczną. Dowiedz się więcej o dodatkowych pakietach naszego programu!

Brak miejsca na dysku?

Bezpłatna wersja oprogramowania oferuje przestrzeń o wielkości 5 GB. Wystarczy, że użytkownik wykupi dodatkowy pakiet wolnego miejsca i automatycznie zwiększy pojemność dysku o wybraną przez siebie liczbę gigabajtów. Usługa ta ma nieograniczony okres ważności!

Eksportowanie danych z kalendarza na komputer!

Zakup tej usługi spowoduje odblokowanie możliwości pobierania całego kalendarza wizyt oraz grafików przez wszystkich pracowników danej placówki medycznej. W efekcie ich prywatne kalendarze będą na bieżąco prezentowały zarezerwowane terminy porad. Ponadto z pomocą poczty lekarze mogą wysyłać do swoich pacjentów pliki .ics wraz z informacją o wizycie, które mogą zaimportować do swoich terminarzy.

Integracja ze Znanym Lekarzem

Gabinet drWidget udostępnia medykom możliwość synchronizacji wizyt z portalem Znany Lekarz, dzięki której mogą sprawniej planować czas swojej pracy. Po włączeniu usługi każda wizyta umówiona przez Znanego Lekarza będzie widoczna także w Gabinecie drWidget. Działa to również w drugą stronę: każda wizyta umówiona przez Gabinet drWidget będzie zaznaczona w serwisie Znany Lekarz. Dodatkowo synchronizacja obejmuje usuwanie, przenoszenie wizyt, a nawet integrację całych grafików.

Koniec z samodzielnym umawianiem wizyt pacjentów!

„Wirtualna recepcja” to idealne rozwiązanie dla lekarzy, którzy samodzielnie prowadzą swój gabinet. Decydując się na tę usługę VIP, powierzają umawianie wizyt naszemu działowi Call Center i nie muszą już przejmować się ciągłymi telefonami od pacjentów. Nasi pracownicy są do ich dyspozycji od 7 rano do 8 wieczorem w każdy roboczy dzień tygodnia.

Pakiet SMS dla Twojej placówki medycznej

Ta dodatkowa usługa VIP w Gabinecie drWidget sprawia, że lekarze są w stanie powiadomić pacjentów o wizytach oraz wysłać im e-recepty, e-skierowania i e-zlecenia drogą SMS-ową. Medycy mogą wybrać jeden z 3 pakietów: 200, 2000 i 10 000 SMS-ów do wykorzystania w dowolnym czasie bądź skorzystać z pakietu okresowego, ale nielimitowanego pod względem liczby wysyłanych wiadomości.

SMS-owe kampanie informacyjne

Gabinet drWidget poza pakietem SMS-owym udostępnia lekarzom także możliwość wysłania kampanii informacyjnych do wybranych przez nich odbiorców. Mogą filtrować interesującą ich grupę pacjentów pod względem daty urodzenia, płci, a nawet rozpoznania.

Darmowa kampania SMS dotycząca COVID-19

W ramach usług VIP lekarze mogą także przeprowadzić bezpłatną kampanię informującą swoich ozdrowieńców o możliwości oddania osocza. Zaprojektowaliśmy ją, by odwdzięczyć się medykom za pomoc w tym trudnym czasie. Jedyne, czego potrzebujemy, to zgody na wysyłkę kampanii.

Gabinet drWidget w Twoim telefonie!

Gabinet drWidget to nie tylko aplikacja webowa. Nasz program dostępny jest również w wersji mobilnej, którą lekarze mogą pobrać na dowolne urządzenie z systemem Android lub iOS.