31 maja - 1 czerwca 2019r. Kazimierz Dolny

Już po raz szósty odbędzie się Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa w Kazimierzu nad Wisłą. Jest to chyba jedyna taka konferencja podczas której uczestnicy mogą naprawdę dotknąć szeregu leków, urządzeń medycznych, programów przeznaczonych dla lekarzy i dowiedzieć się najnowszych informacji przydatnych w codziennej praktyce.

Na konferencji będą mogli Państwo zapoznać się z wieloma aspektami praktycznymi diabetologii dziecięcej, pulmonologii, wakcynologii, kardiologii, gastroenterologii czy nefrologii dziecięcej, zarówno w formie wykładów jak i warsztatów, które poprowadzą najlepsi wykładowcy.

Czeka Państwa również interesująca sesja analizy ciekawych przypadków klinicznych prowadzona w formie interaktywnej, na której drogą głosowania będą mogli Państwo zdecydować o diagnostyce i sposobie leczenia.

W specjalnej sesji przed konferencyjnej specjaliści wyjaśnią jak bronić się przed aktualnymi obecnie krzywdzącymi nas wpisami w internecie oraz pokażą, jak prawidłowo wystawić tzw. e-recepty.

Szczegóły >> termedia.pl