Zapraszamy Państwa na bezpłatne warsztaty dla lekarzy „ RODO w ochronie zdrowia i farmacji”.

Miejsca i terminy spotkań regionalnych:

12.04.2018 r. – Hotel Mercure Wrocław, plac Dominikański 1, 50-159 Wrocław

Do wejścia w życie nowych przepisów dotyczących ochrony danych osobowych pozostały już tylko 3 miesiące. Przedsiębiorcy bardzo dokładnie przygotowują się do tych zmian, ponieważ za nieprzestrzeganie przepisów grożą ogromne kary. Unijne rozporządzenie, które będzie obowiązywać od 25 maja 2018 roku, określa szereg warunków, które będą musiały spełnić między innymi placówki medyczne, aby zgodnie z prawem przetwarzać dane osobowe. Jest to szczególnie istotne, ponieważ placówki te, jak wiadomo, przetwarzają tzw. sensytywne lub wrażliwe dane osobowe, dotyczące zdrowia osób fizycznych.

Szkolenie dedykowane jest:

 • placówkom medycznym,
 • przychodniom,
 • podmiotom przetwarzającym dane medyczne,
 • lekarzom wykonującym prywatną praktykę,
 • jak również osobom, które w placówkach medycznych i prywatnych gabinetach będą musiały postępować wg nowych procedur, np.:
  - obecni Administratorzy Danych Osobowych (ADO),
  - Administratorzy Bezpieczeństwa Informacji (ABI),
  - przyszli Inspektorzy Ochrony Danych Osobowych (IOD, teraz ABI).

Po zakończeniu warsztatów przedstawiciele firmy LekSeek Polska przedstawią funkcjonalności oprogramowania dla placówek medycznych Gabinet drWidget.

Gabinet drWidget to oprogramowanie, które umożliwia nowoczesne zarządzanie przychodnią lub indywidualnym gabinetem, daje dostęp do baz informacji ułatwiających codzienną pracę lekarza oraz spełnia wszystkie ustawowe wymogi, dotyczące Elektronicznej Dokumentacji Medycznej. To pierwszy program gabinetowy w Polsce, który jest całkowicie bezpłatny, dostępny on-line oraz umożliwia wystawianie e-zwolnień. Wykorzystanie oprogramowania w widoczny sposób wpływa na usprawnienie funkcjonowania placówki.

Potwierdź przybycie - natalia.zabielska@procontent.pl

Dowiedz się więcej – Natalia Zabielska – 884 838 886