Program oferuje swoim użytkownikom sześć usług VIP, pomagających zadbać o najwyższy standard obsługi w placówce medycznej. Usługi VIP zwiększają także wygodę pracy lekarza oraz pozwalają mu zaoszczędzić czas i pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Gabinet drWidget to program do prowadzenia Elektronicznej Dokumentacji Medycznej i zarządzania indywidualną praktyką, a także większą przychodnią lekarską. Założenie konta w Gabinecie drWidget nic nie kosztuje. Takie darmowe konto zapewnia dostęp do wszystkich funkcjonalności niezbędnych w codziennej pracy lekarza, w tym do modułów: e-recept, e-zwolnień, raportowego, rozliczeń z NFZ itp. Chętni mogą skorzystać z dodatkowych usług, tj. VIP, które są płatne. Poniżej krótki przegląd dostępnych usług VIP.

Wirtualna recepcja

To rozwiązanie idealne dla lekarzy, którzy samodzielnie prowadzą recepcję swojej placówki, odbieranie telefonów od pacjentów zajmuje im dużo czasu, a zatrudnienie recepcjonisty byłoby zbyt dużym kosztem. Decydując się na usługę Wirtualnej recepcji, powierzają prowadzenie recepcji naszemu zespołowi Call Center. Wyręczamy lekarzy w odbieraniu telefonów: umawiamy pacjentów na wizyty, odwołujemy je i przekładamy terminy. Nasi konsultanci są do dyspozycji pacjentów codziennie, od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:00-20:00.

Pakiety SMS

Wykupienie jednego z trzech dostępnych pakietów SMS umożliwia wysyłanie pacjentom SMS-ów z kodami z e-systemów (tj. do e-recepty, e-skierowania itp.) oraz z powiadomieniami o zbliżających się wizytach lekarskich. Oczywiście Gabinet drWidget umożliwia również nieodpłatne sposoby przekazania pacjentowi kodu z e-systemu, np. drogą mailową (więcej na ten temat znajdziesz tutaj).

Integracja ze Znanym Lekarzem

A konkretnie: integracja kalendarzy, dzięki której lekarz może jeszcze sprawniej i wydajniej planować czas pracy. Jak to działa? Dzięki integracji wizyta umówiona przez Znanego Lekarza pojawi się w kalendarzu użytkownika w programie Gabinet drWidget. Oczywiście działa to także w drugą stronę: wizyta umówiona przez Gabinet zostanie odnotowana w serwisie znanylekarz.pl. Synchronizacja obejmuje również usuwanie i zmianę terminów wizyt.

SMS-owe kampanie informacyjne

Sprawdzają się, gdy lekarz chce przekazać swoim pacjentom ważną wiadomość. Wystarczy postępować zgodnie z poniższym schematem:

  1. Wybór grupy odbiorców (można filtrować pacjentów według dat urodzenia, rozpoznania, płci itp.).
  2. Przygotowanie treści wiadomości SMS.
  3. Wyznaczenie terminu wysyłki oraz podpisanie nadawcy (nazwą własną albo jako losowy numer).
  4. Opłacenie usługi VIP - my zajmujemy się resztą!

Synchronizacja z kalendarzami zewnętrznymi

Takimi jak np. Kalendarz Google, Apple Calendar czy Microsoft Outlook. To dodatkowa wygoda dla użytkownika Gabinetu drWidget: nie musi włączać komputera i logować się na swoim koncie w programie, kiedy chce tylko sprawdzić swój grafik wizyt. Może go mieć zawsze pod ręką (np. w telefonie), w swoim prywatnym kalendarzu.

Dodatkowe miejsce na dysku

Każda placówka ma wyznaczony limit miejsca na dysku. Dzięki usłudze VIP można ten limit powiększyć, np. o 1 GB. Usługa jest nieograniczona czasowo.

Jeśli jeszcze nie znasz Gabinetu drWidget, to koniecznie przetestuj jego wersję demonstracyjną na www.drw.pl. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 33 445 43 45.