Zdrowa strona została stworzona z myślą o edukacji prozdrowotnej pacjentów. Stanowi prawdziwe kompendium wiedzy dla wszystkich miłośników zdrowego i aktywnego stylu życia. Serwis jest obecny w sieci już od dłuższego czasu, ale niedawno ukazał się w nowej, odświeżonej wersji.

W LekSeek Polska tworzymy nie tylko aplikacje i programy, lecz także serwisy dedykowane różnym grupom odbiorców. W naszym portfolio znajdują się strony internetowe adresowane do lekarzy (np. www.leksykon.com.pl, www.chpl.com.pl), farmaceutów (www.apptekarz.pl) oraz pielęgniarek (www.pielegniarkom.pl). Przygotowaliśmy także ciekawą propozycję dla pacjentów, czyli wspomnianą wcześniej „Zdrową stronę”, która właśnie ukazała się w zmodyfikowanej odsłonie.

Zainteresowane osoby znajdą tutaj wszystko, co należy wiedzieć, by żyć zdrowo i aktywnie. W serwisie dostępne są liczne artykuły, które – dla przejrzystości i wygody czytelników – zostały pogrupowane w osiem bloków tematycznych. Są to: „Profilaktyka”, „Dieta i żywienie”, „Ciąża”, „Uroda”, „Psychologia”, „Dziecko”, „Leki i suplementy” oraz „Komunikaty”. Warto regularnie odwiedzać „Zdrową stronę”, ponieważ na bieżąco publikujemy kolejne artykuły.

Serwis dostarcza nie tylko ciekawe teksty, lecz także filmy poruszające tematykę istotną dla zdrowia. Ponadto informujemy o ważnych wydarzeniach i konferencjach, które mogą zainteresować pacjentów. Ich daty zaznaczone są w kalendarzu znajdującym się w zakładce „Wydarzenia”.

„Zdrowa strona” oferuje internautom także przydatne kalkulatory (np. BMI). Stąd pacjenci dowiedzą się o praktycznych aplikacjach mobilnych zaprojektowanych i wykonanych przez LekSeek Polska, takich jak „Weź dawkę” czy „Szczepienia”. Pierwsza pomaga zadbać o regularność terapii, natomiast druga pozwala prowadzić książeczkę szczepień dziecka w telefonie.

Dodatkowo na łamach serwisu podpowiadamy, jakie inne miejsca w sieci proponują treści wartościowe dla pacjentów. Mowa m.in. o stronie www.lekseniora.pl, gdzie można znaleźć rzetelne informacje o bezpłatnych lekach dla osób po 75. roku życia. Polecamy także serwis www.pylenia.pl, będący niezbędnikiem każdego alergika.

Cały czas będziemy aktualizować i rozbudowywać „Zdrową stronę”, tak aby mogła w pełni zaspokoić potrzeby i oczekiwania pacjentów. Zachęcamy do częstego odwiedzania serwisu oraz śledzenia pojawiających się tam zmian i nowości.


Zespół LekSeek Polska