Nowa Lista Leków Refundowanych, na podstawie XX Obwieszczenia Refundacyjnego Ministra Zdrowia obowiązuje od dnia 1 marca 2015 r. W związku z tym informujemy, że rozwiązania dla lekarzy oferowane przez LekSeek Polska od dnia 1 marca 2015r. zawierają dane wg nowego Obwieszczenia Ministra Zdrowia (nowe leki, odpłatności i ceny dla pacjentów).

Lista refundacyjna, która obowiązuje od dnia 1 marca 2015 roku wprowadza do refundacji 66 nowych produktów. Producenci wycofali jednocześnie 24 leków- dla których wygasły lub zostały wycofane pozwolenia refundacyjne. Polecamy artykuł - Nowa lista leków refundowanych. Jakie zmiany od 1 marca 2015r.?

Dla wszystkich tych z Państwa, którzy już używają Programu Gabinet (Baza Leków + Interakcji) - po uruchomieniu programu od 1 marca 2015 r. - dostępna jest  automatyczna aktualizacja.

Jeżeli jeszcze nie korzystają Państwo z Programu Gabinet (Baza Leków i Interakcji) + "Recepta" polecamy zapoznanie się z programem. Tu znajduje się link do bezpośredniego ->pobrania 3 miesięcznej wersji testowej Programu Gabinet.

W związku cyklicznymi zmianami Listy Leków Refundowanych wydawnictwo LekSeek Polska przygotowało dla Państwa ofertę specjalną! Proponujemy Państwu roczną subskrypcję Receptariusza Lekarza Praktyka w wydaniu kieszonkowym. Roczna prenumerata obejmuje wszystkie egzemplarze Receptariusza Lekarza Praktyka, które zostaną wysłane do Państwa, każdorazowo po ukazaniu się Obwieszczenia Ministerstwa Zdrowia w sprawie wykazu refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych w 2015r. Szczegóły i możliwość zamówienia znajdą Państwo tutaj.
 
 
 
Co unikalne Receptariusz Lekarza Praktyka to jedyna publikacja na polskim rynku, która zawiera rzetelne i czytelne wskazania do refundacji wg ChPL oraz wskazania off-label przypisane do odpowiednich poziomów odpłatności.

Polecamy Państwu także Bazę Leków DrWidget. Baza Leków DrWidget – udostępniona przez firmę Polpharma, a wykonana i aktualizowana przez wydawnictwo LekSeek Polska –dostępna jest w 5 wersjach.

Aplikacja DrWidget dostępna jest on-line na stornie platformy informacji medycznej www.drwidget.pl , dla urządzeń mobilnych z systemem Android, Windows Phone (NOWOŚĆ!) oraz iOS (urządzenia Apple) , a także w wersji do pobrania dla systemu Windows.


 


Baza leków aktualizowana jest zawsze w dniu poprzedzającym wejście w życie nowego obwieszczenia MZ w sprawie wykazu refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych. - o godzinie 23.55.


Baza leków aplikacji DrWidget zawiera ponad 15 000 opisów produktów leczniczych.


Aplikacje z serii DrWidget to:

DrWidget Baza Leków - aplikacja umożliwiająca szybki dostęp do bazy wszystkich leków w tym do ich opisów i informacji asortymentowo-cenowej
DrWidget ICD10 - klasyfikacje chorób, problemów medycznych, leków i substancji powiązanych z ICD-10
DrWidget eWUŚ - aplikacja umożliwiająca szybką weryfikację prawa pacjenta do świadczeń publicznej opieki zdrowotnej
DrWidget Interakcje - aplikacja dzięki której w szybki sposób ustalisz ryzyko wystąpienia interakcji w terapii łączonej różnymi lekami
DrWidget MedCalc - aplikacja dzięki której obliczysz dawkowanie wybranego leku, a także przeliczysz jednostki fizyczne oraz policzysz stężenie roztworu
DrWidget Normy i Skale - NOWOŚĆ - aplikacja zawierająca normy i skale medyczne powszechnie stosowane w medycynie.

 
 

Polecamy Państwu aplikacje z serii DrWidget:
 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z serwisem Wielka Baza ChPLwww.chpl.com.pl. Wielka Baza ChPL firmy LekSeek Polska to baza zawierająca oryginalne Charakterystyki Produktów Leczniczych wszystkich leków dopuszczonych do obrotu w Polsce. Baza została zbudowana na urzędowych źródłach dostępnych w Polsce oraz Europie. Baza zawiera ponad 8200 ChLP.


Jeżeli są Państwo zadowoleni z oferowanych przez wydawnictwo LekSeek Polska rozwiązań dla lekarzy prosimy o polecenie nas i naszych rozwiązań swoim współpracownikom z placówki i innym osobom z branży medycznej.

W Państwa opinii LekSeek Polska to lider na rynku informacji o lekach. Dziękujemy za zaufanie.
 


Zespół LekSeek Polska
z myślą o lekarzach...