Wielofunkcyjny grafik, szereg zaawansowanych, interaktywnych narzędzi pomocnych w pracy, możliwość rozliczania z NFZ – to wszystko (i wiele więcej) oferuje dr100, czyli innowacyjny program do prowadzenia gabinetów i klinik stomatologicznych. Program został zaprojektowany i wykonany przez specjalistów z LekSeek Polska.

Dr100 pozwala na kompleksowe zarządzanie placówką zarówno w części medycznej, jak i administracyjnej. Wystarczy założyć konto na stronie www.dr100.pl, by móc korzystać z programu w dowolnym miejscu i czasie, bowiem jest on dostępny w „chmurze”.

Program pomaga zwiększyć wydajność pracy i poprawić jej organizację. Jest to możliwe dzięki takim rozwiązaniom, jak wielofunkcyjny grafik pracy placówki, moduł magazynowy i raportowy. Z kolei przeprowadzanie wizyt ułatwia szybki wgląd w kartę pacjenta (wraz z historią wizyt, wywiadów medycznych i stomatologicznych) oraz zestaw praktycznych narzędzi, w tym wizualny diagram zębowy, interaktywna karta periodontologiczna, baza leków i interakcji.

Użytkownicy chwalą program między innymi dlatego, że umożliwia im błyskawiczne wystawianie dokumentów. Potrzeba tylko kilku kliknięć, aby wypisać receptę, skierowanie czy zlecenie (niebawem także e-zwolnienie). Zaletą programu jest także fakt, że usprawnia on kontakt pomiędzy pracownikami placówki (chat dla personelu), a także kontakt z pacjentami oraz ich obsługę – poprzez powiadomienia SMS/ e-mail oraz indywidualne konto pacjenta, pozwalające on-line zapisywać się na wizyty.

Dr100 to narzędzie dostępne nie tylko w przeglądarce internetowej, lecz także w formie aplikacji mobilnej. Można pobrać ją bezpłatnie na telefony z systemem operacyjnym Android oraz iOS. Aplikacja pozwala planować wizyty, przeglądać karty pacjentów oraz przesyłać sfotografowane dokumenty do aplikacji przeglądarkowej.

Program wyróżnia się licznymi, użytecznymi funkcjonalnościami oraz prostą, przyjazną dla użytkownika obsługą. Nic zatem dziwnego, że codziennie korzysta z niego 1148 stomatologów. Co istotne, dr100 jest dostępny w różnych wariantach, uwzględniających potrzeby indywidualnych gabinetów, jak również małych i średnich przychodni stomatologicznych. Przewidziany został także osobny moduł dla ortodontów i protetyków.

Możliwości programu można wypróbować zupełnie za darmo: zakładając bezpłatne konto albo korzystając z wersji demo. Pragniemy zaznaczyć, że dr100 jest przez nas stale rozwijany i wzbogacany o nowe funkcje i udogodnienia. Już niebawem w programie pojawią się takie nowości, jak interaktywny generator formularzy, e-zwolnienia, moduł sterylizacji oraz możliwość odwoływania wizyt poprzez SMS. Więcej informacji można znaleźć na wspomnianej już stronie: www.dr100.pl. Zapraszamy!


Zespół LekSeek Polska