Serwis Apptekarz.pl oferuje farmaceutom możliwość dokształcania się – poprzez internetowe kursy edukacyjne, poruszające istotne zagadnienia medyczne. Wygodna nauka, bez wychodzenia z domu, a w dodatku zupełnie za darmo. Sprawdź szczegóły.

Nie znasz jeszcze serwisu Apptekarz.pl? Oferuje on wszystko, czego potrzebuje farmaceuta. Zarówno treści informacyjne, takie jak branżowe aktualności, urzędowe komunikaty i informacje o nowo zarejestrowanych lekach, jak również praktyczne narzędzia ułatwiające codzienną pracę farmaceutów, w tym bazę leków, interakcji i receptur. Można tu znaleźć także interaktywną wyszukiwarkę aptek.

Od niedawna, dzięki współpracy z platformą edukacyjną Doctrina, Apptekarz.pl oferuje farmaceutom możliwość dokształcania się. Wystarczy założyć darmowe konto w serwisie, by w dowolnym miejscu i czasie móc zapoznać się z wybranym kursem. Aktualnie proponujemy m.in. takie kursy, jak: „Opieka farmaceutyczna w astmie”, „10 wskazówek zwiększających przestrzeganie zaleceń lekarza”, „Fitoterapia chorób infekcyjnych dróg oddechowych” oraz „Inhibitory pompy protonowej. Nadużywanie i jego konsekwencje”.

Warto regularnie odwiedzać serwis i sprawdzać naszą ofertę, ponieważ jest ona zmienna. Niemniej jednak wszystkie proponowane kursy poruszają istotne zagadnienia medyczne i przedstawiają je w przystępny sposób. Pod każdym kursem jest miejsce na dyskusję z innymi farmaceutami.

Serwis Apptekarz.pl przygotował ww. ofertę szkoleń internetowych we współpracy z Doctriną, która jest uznanym twórcą wielu rozwiązań edukacyjnych dla lekarzy i farmaceutów. Analogiczna oferta dedykowana lekarzom dostępna jest w Gabinecie drWidget, czyli w nowoczesnym programie do kompleksowego zarządzania placówką medyczną. Więcej informacji na ten temat można znaleźć tutaj.