MyDr Diabetologia to elektroniczny dzienniczek pomiarów glukozy. Umożliwia szybkie przeniesienie danych z glukometru na telefon, za pośrednictwem technologii Bluetooth. Teraz aplikacja dostępna jest w pięciu wersjach językowych.

MyDr Diabetologia to ciekawa propozycja dla osób chorujących na cukrzycę. Współpracuje z trzema glukometrami, tj.: CONTOUR®PLUS ONE, GLUCOMAXX® CONNECT oraz OneTouch Select Plus Flex™. Dane skopiowane z glukometru, czyli wyniki pomiarów wraz z datami i godzinami ich wykonania, aplikacja przedstawia na dwa sposoby: w postaci listy i wykresu. W razie potrzeby pacjent może także ręcznie wprowadzić do systemu swoje wyniki badań.

Dodatkowo MyDr Diabetologia pozwala ustalać (i w dowolnym momencie edytować) własne limity poziomu cukru uznawanego za prawidłowy. Limity są uwzględniane na wykresie prezentującym wyniki pomiarów glukozy, dzięki czemu użytkownik może błyskawicznie zorientować się, czy jego wyniki odbiegają od wartości progowych.

>>>ZOBACZ TEŻ: Jak wystawić e-receptę w bezpłatnym programie Gabinet drWidget?

Na prośbę osób zainteresowanych aplikacją, przetłumaczyliśmy ją na kolejne dwa języki: rosyjski i ukraiński. Do tej pory MyDr Diabetologia była dostępna w wersjach: polsko-, angielsko- i niemieckojęzycznej. Preferowany język można wybrać w ustawieniach aplikacji.

Masz pacjentów chorujących na cukrzycę? Poleć im aplikację mobilną MyDr Diabetologia. Można ją pobrać zupełnie za darmo ze sklepów: App Store i Google Play. Możliwość wyboru języka rosyjskiego albo ukraińskiego to nowość dostępna w wersji aplikacji na telefony z systemem Android. Już wkrótce taką opcję zaoferuje również MyDr Diabetologia na urządzenia z systemem iOS.