Jak szybko znaleźć adres najbliższej apteki? Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki dostępnej pod adresem www.zdrowastrona.pl. Osoby zainteresowane mogą wystawić ocenę aptece, z której usług skorzystały. Szczegóły w artykule.

„Zdrowa strona” to serwis dedykowany pacjentom, stworzony i rozwijany przez specjalistów z LekSeek Polska. Oferuje szereg ciekawych artykułów, pogrupowanych w osiem bloków tematycznych („Profilaktyka”, Dieta i żywienie”, „Ciąża”, „Uroda”, „Psychologia”, „Dziecko”, „Leki i suplementy”, „Komunikaty”). Internauci obejrzą tu filmy poruszające tematykę istotną dla zdrowia, skorzystają z praktycznych narzędzi (np. kalkulatora BMI) i sprawdzą terminy ważnych wydarzeń (np. konferencji).

Serwis jest stale aktualizowany i rozbudowywany o nowe funkcjonalności. Ostatnia nowość, która pojawiła się na „Zdrowej stronie”, to wyszukiwarka aptek. Wystarczy wpisać do niej swój adres, a system wyświetli mapę z zaznaczonymi okolicznymi aptekami oraz listę ich adresów. Wyniki wyszukiwania można filtrować – według odległości od wpisanego adresu albo według średniej oceny.

Po skorzystaniu z usług wybranej apteki warto podzielić się opinią na jej temat. Ocenie podlegają trzy aspekty, a mianowicie: „praca apteki”, „jakość obsługi” oraz „ceny leków”. Maksymalna ocena, jaką można przyznać, to pięć gwiazdek.

Funkcję wyszukiwania aptek posiada także jedna z aplikacji mobilnych oferowanych przez LekSeek Polska. Mowa o aplikacji Ceny Leków, którą można pobrać za darmo ze sklepów: App Store, Google Play oraz Windows Phone Store. Zgodnie z nazwą pozwala także sprawdzać ceny produktów leczniczych, a ponadto wskazuje ich zamienniki. Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami na temat danego preparatu mogą skorzystać z opcji przekierowania do aplikacji Opisy leków. Tam można sprawdzić skład produktu, jego działanie, wskazania, przeciwwskazania, ostrzeżenia specjalne, sposób stosowania, interakcje itp. Bardzo prosta, przyjazna dla użytkownika obsługa oraz liczne przydatne funkcjonalności sprawiają, że aplikacja Ceny Leków cieszy się dużą popularnością wśród pacjentów.

Warto zapamiętać adres www.zdrowastrona.pl, by w razie potrzeby szybko i bez trudu znaleźć najbliższą aptekę. W serwisie można także zapoznać się z naszą ofertą bezpłatnych aplikacji dla pacjentów. Przygotowaliśmy dla nich szereg ciekawych i użytecznych narzędzi, w tym m.in. aplikację „Weź dawkę”, pozwalającą zadbać o regularność terapii, oraz OneTouch Gabinet, czyli elektroniczny dzienniczek pomiarów glukozy. Szczegóły na „Zdrowej stronie” – zapraszamy.

Zespół LekSeek Polska