Od prawie 20 lat pracownicy LekSeek Polska tworzą serwisy i aplikacje, z których codziennie korzysta wielu lekarzy, farmaceutów oraz pacjentów. Cieszymy się, że coraz więcej osób odwiedza nasze strony i pobiera oprogramowanie na swoje urządzenia mobilne.

Życie to największa wartość, jaką otrzymujemy od rodziców, dlatego ważne jest, aby o nie odpowiednio zadbać. Rozwój medycyny i nowych technologii sprawia, że możemy robić to lepiej. Trudno nadążyć za postępem, ale z pomocą przychodzą portale firmy LekSeek, tworzone z myślą o wszystkich osobach, które interesują się nowościami ze świata medycyny. Poznaj nasze najpopularniejsze serwisy zarówno dla pracowników medycznych, jak i pacjentów.

LekSykon - Twój portal informacji medycznej

Strona internetowa LekSykon już od ponad 10 lat każdego dnia wspiera lekarzy wszystkich specjalizacji. Witryna ta nie tylko dostarcza najnowsze i najciekawsze doniesienia z branży medycznej, lecz także wszechstronne informacje o lekach. Medycy mają możliwość korzystania z rzetelnej i przede wszystkim aktualnej bazy produktów leczniczych, suplementów diety oraz dermokosmetyków. Na forum zarejestrowani użytkownicy mogą prowadzić dyskusje i nawiązywać kontakty. Natomiast studenci przygotowujący się do Lekarskiego Egzaminu Końcowego są w stanie zweryfikować swoją wiedzę dzięki interaktywnym testom znajdującym się w serwisie.

www.leksykon.com.pl

Charakterystyka produktu leczniczego w zasięgu Twojej ręki

Wielka Baza ChPL firmy LekSeek zawiera oryginalne charakterystyki produktów leczniczych wszystkich preparatów dopuszczonych do obrotu w Polsce. Baza uwzględnia ponad 8 tysięcy środków medycznych i została stworzona na podstawie urzędowych źródeł dostępnych w naszym kraju oraz Unii Europejskiej. Serwis oprócz bazy oferuje także szereg informacji na temat medycyny, polskiego systemu ochrony zdrowia oraz komunikaty GIF.

www.chpl.com.pl

Przyszłość medycyny w witrynie MedKiosk

W ciągu kilku najbliższych lat nowe technologie zdominują system opieki zdrowotnej i całą branżę. Witryna MedKiosk to kompendium wiedzy dla pasjonatów innowacji i nowinek technicznych, które wykorzystuje się w różnych dziedzinach medycyny na całym świecie. Strona ta jest uniwersalna, mogą z niej korzystać wszyscy pracownicy całego systemu ochrony zdrowia. Serwis umożliwia komentowanie, co sprawia, że są tu prowadzone ciekawe i merytoryczne dyskusje.

www.medkiosk.pl

Apptekarz.pl – serwis stworzony z myślą o farmaceutach

To nowoczesna, interaktywna strona, która oferuje najważniejsze informacje z rynku medycznego i farmaceutycznego. Witryna podzielona jest na przejrzyste sekcje, w których można znaleźć treści informacyjne. Pracownicy aptek dowiedzą się tutaj o branżowych aktualnościach, urzędowych komunikatach i wiadomościach o nowo zarejestrowanych lekach. Farmaceuci mogą także skorzystać z praktycznych narzędzi ułatwiających im codzienną pracę, w tym z bazy produktów leczniczych wszystkich preparatów dopuszczonych do obrotu w Polsce oraz interakcji i receptur. Można tu również znaleźć interaktywną wyszukiwarkę aptek oraz dokształcić się poprzez internetowe kursy edukacyjne, poruszające istotne zagadnienia medyczne.

www.apptekarz.pl

Nowoczesna strona dla pielęgniarek i położnych

Pielęgniarkom.pl to serwis regularnie aktualizowany i rozbudowywany. W witrynie pojawiają się najnowsze i najciekawsze doniesienia branżowe, komunikaty Ministerstwa Zdrowia, NFZ, GIF i GIS. Personel medyczny może także skorzystać z narzędzi oferowanych przez stronę, które ułatwiają im wykonywanie obowiązków (baza środków leczniczych, suplementów diety i dermokosmetyków, ICD-10 oraz formularz „Twoja recepta”). Forum znajdujące się na stronie umożliwia wymianę doświadczeń i integrację środowiska. Osoby zarejestrowane mogą wyrażać swoje opinie, rozmawiać o blaskach i cieniach ich pracy oraz nawiązywać nowe kontakty.

www.pielegniarkom.pl

Przyjazny program 75+ dzięki witrynie LekSeniora

To strona internetowa, która zapewnia dostęp nie tylko do opisów bezpłatnych leków dla seniorów powyżej 75. roku życia, lecz także wszystkich produktów leczniczych dopuszczonych do obrotu w Polsce. Witryna ta jest rzetelnym i przede wszystkim aktualnym źródłem informacji dla pacjentów oraz ich opiekunów, a także lekarzy i farmaceutów. Wybrany preparat można w łatwy sposób znaleźć na stronie dzięki intuicyjnej wyszukiwarce. Opisy środków farmaceutycznych zawierają najważniejsze informacje o zawartych w nich substancjach, przeciwwskazaniach czy działaniach niepożądanych.

www.lekseniora.pl

Darmowy serwis dla kobiet w ciąży

Leki Ciąża Plus to witryna internetowa, którą docenią przyszli rodzice oraz pracownicy medyczni i farmaceuci. Strona pozwala na szybką weryfikację, które środki lecznicze zostały objęte programem Ciąża Plus, czyli są bezpłatne dla kobiet spodziewających się dziecka. Osoby zainteresowane znajdą tu szczegółowe informacje o preparatach, dzięki którym ciężarna będzie mogła świadomie i odpowiedzialnie przyjmować leki. Ponadto serwis umożliwia wyszukiwanie konkretnych chorób i weryfikację, które produkty są stosowane w leczeniu poszczególnych schorzeń.

www.lekiciazaplus.pl

XXI wiek sprawia, że nauka rozwija się z zaskakującą prędkością. Portale branżowe stworzone przez firmę LekSeek są odpowiedzią na wymagania stawiane przez postęp. Tempo życia w Polsce i na świecie przyczyniło się także do przeniesienia jego sporej części do sfery on-line. Zdalna nauka, teleporady, zakupy internetowe - to tylko nieliczne przykłady tego, jak obecnie wygląda rzeczywistość. Zmiany zaskakują nas każdego dnia, ale serwisy LekSeek informują o wszystkich nowościach na bieżąco. Pracownicy stale aktualizują strony o nowe treści i użyteczne funkcjonalności.