Coraz więcej osób odwiedza serwisy internetowe LekSeek Polska. Przygotowaliśmy ciekawe propozycje zarówno dla profesjonalistów medycznych, jak i pacjentów. Na naszych stronach internauci znajdą interesujące treści, a także narzędzia: wspomagające codzienną pracę lekarzy oraz proces terapii u pacjentów.

Szczególnym zainteresowaniem lekarzy cieszą się trzy serwisy: LEKsykon, Wielka Baza ChPL oraz MedKiosk. Pierwszy z nich, dostępny pod adresem www.leksykon.com.pl, już od 10 lat codziennie pomaga lekarzom, dostarczając wszechstronnych informacji na temat szeroko pojętej medycyny i rynku leków, a także profesjonalnych narzędzi, takich jak bazy i klasyfikacje medyczne. Tutaj zarejestrowani użytkownicy mogą również wymienić poglądy i nawiązać ciekawe kontakty. Serwis odnotowuje ponad dwa miliony odsłon miesięcznie.

Na stronie www.chpl.com.pl znajduje się Wielka Baza ChPL, zawierająca oryginalne Charakterystyki Produktów Leczniczych wszystkich leków dopuszczonych do obrotu w Polsce, powstała w oparciu o urzędowe źródła informacji. Oprócz bazy, serwis oferuje wiadomości na temat polskiej służby zdrowia, ciekawostki medyczne oraz komunikaty GIF. 1,4 mln odsłon miesięcznie – takim wynikiem może pochwalić się Wielka Baza ChPL.

Natomiast pod adresem www.medkiosk.pl można znaleźć serwis dla pasjonatów nowych technologii, informujący o innowacyjnych rozwiązaniach i ich wykorzystaniu w różnych dziedzinach medycyny – w Polsce i na świecie. Możliwość komentowania artykułów umożliwia zarejestrowanym internautom prowadzenie ciekawych dyskusji. Serwis jest popularny wśród lekarzy, personelu medycznego, farmaceutów i pacjentów: co miesiąc odnotowuje 1,3 mln odsłon.

W portfolio LekSeek Polska znajduje się także nowoczesny, interaktywny serwis dedykowany farmaceutom, czyli www.apptekarz.pl (900 tys. odsłon miesięcznie). Cechuje się bogatą zawartością podzieloną na przejrzyste sekcje tematyczne. Oferuje treści informacyjne: branżowe aktualności, urzędowe komunikaty i informacje o nowo zarejestrowanych lekach. Można tu także znaleźć praktyczne narzędzia, w tym bazy informacji medycznych (leków, interakcji i receptur), wyszukiwarkę aptek oraz kursy on-line, pozwalające farmaceutom poszerzać wiedzę i zdobywać punkty edukacyjne.

Wszystkie pielęgniarki i położne zapraszamy do odwiedzenia strony www.pielegniarkom.pl (800 tys. odsłon miesięcznie). Tutaj publikujemy najnowsze i najciekawsze doniesienia branżowe, a także udostępniamy narzędzia ułatwiające wykonywanie obowiązków (w tym m.in. formularz pozwalający wystawić i wydrukować receptę). Ważną częścią serwisu jest również forum, umożliwiające wymianę doświadczeń i integrację środowiska.

Oferta firmy LekSeek Polska uwzględnia też rozwiązania adresowane do pacjentów. Jednym z nich jest www.zdrowastrona.pl, stworzona z myślą o edukacji prozdrowotnej pacjentów. Internauci znajdą tu artykuły i filmy poruszające tematykę istotną dla zdrowia, skorzystają z praktycznych narzędzi (np. wyszukiwarki aptek, kalkulatora BMI) i sprawdzą terminy ważnych wydarzeń (np. konferencji). Natomiast strona www.lekseniora.pl przypadnie do gustu wszystkim osobom zainteresowanym programem 75+. Wyszukiwarka, zamieszczona w serwisie, pozwala szybko dotrzeć do szczegółowych i rzetelnych opisów bezpłatnych leków dla seniorów.

Wszystkie wyżej wymienione strony nieustannie wzbogacamy o nowe treści i użyteczne funkcjonalności. Realizujemy także nowe, ciekawe projekty. O istotnych zmianach i nowościach w naszej ofercie będziemy na bieżąco informować.

Zespół LekSeek Polska