Poznaj najnowsze funkcje dostępne w programie oraz istotne nowinki ze świata medycyny i farmacji. Komentuj posty i dyskutuj z innymi użytkownikami Gabinetu drWidget. Zapraszamy Cię na nasz profil na Facebooku!

Jeszcze nie znasz Gabinetu drWidget? To bezpłatny program do kompleksowego zarządzania zarówno indywidualną praktyką, jak i większą przychodnią lekarską. Zaawansowany technologicznie, a zarazem łatwy w obsłudze. Dzięki niemu lekarze pracują szybko, wygodnie i efektywnie.

Gabinet drWidget to najlepsza odpowiedź na potrzeby lekarzy, wynikające z nabierającej tempa cyfryzacji służby zdrowia. Użytkownicy programu wystawiają elektroniczne zwolnienia lekarskie (e-ZLA) zaledwie kilkoma kliknięciami i w prosty sposób dokonują rozliczeń z NFZ. Bez najmniejszego trudu generują w programie e-recepty i prowadzą karty pacjentów w formie elektronicznej. Dzięki natychmiastowemu dostępowi do wszystkich danych o pacjencie, interaktywnemu grafikowi wizyt, obszernej bibliotece gotowych formularzy, systemowi automatycznych podpowiedzi i innym udogodnieniom dostępnym w Gabinecie drWidget lekarze pracują szybko i sprawnie, oszczędzając nawet 20% czasu dziennie.

Program dostępny jest „w chmurze”. Aby z niego korzystać, wystarczy wejść na stronę www.drw.pl i zalogować się na swoim koncie. Użytkownicy mają do dyspozycji także mobilną wersję Gabinetu, do pobrania za darmo na urządzenia z systemem operacyjnym Android i iOS.

Facebookowy fanpage programu to miejsce skupiające jego użytkowników. Można tu znaleźć informacje o najnowszych funkcjach dostępnych w Gabinecie (program jest dynamiczny, cały czas się zmienia i rozwija), poznać jego twórców, a także przeczytać newsy z istotnymi nowinkami ze świata medycyny i farmacji. Fanpage jest również idealnym miejscem do dyskusji z innymi użytkownikami programu oraz zadawania pytań jego twórcom – odpowiadamy najszybciej, jak to możliwe.

Polub nasz profil na Facebooku i bądź zawsze na bieżąco! Fanpage znajdziesz pod adresem: www.facebook.com/Gabinet.drWidget/.

Zapraszamy!