Od pierwszego września obowiązuje nowa lista refundacyjna. Tradycyjnie, w związku z tym wydarzeniem nastąpiła aktualizacja oferty LekSeek Polska – zachęcamy do zapoznania się ze zmianami. Dodatkowo pragniemy przedstawić Państwu naszą nową aplikację, czyli MyDr Diabetologię.

Tym razem do obwieszczenia refundacyjnego zostało dodanych 89 produktów leczniczych, w tym 68 w ramach listy aptecznej, 11 w ramach katalogu chemioterapii oraz 10 w ramach programów lekowych. Na nowej liście nie ma 23 produktów leczniczych, które znajdowały się w poprzednim obwieszczeniu Ministra Zdrowia.

Wszystkie zmiany zostały uwzględnione w Receptariuszu Lekarza Praktyka. Oferujemy go w dwóch formach: tradycyjnej książkowej oraz elektronicznej (plik w formacie PDF). Wersję papierową można zamówić, dzwoniąc pod numer 723 700 700 albo 22 350 00 06. Natomiast bezpłatna wersja elektroniczna jak zawsze jest dostępna w zakładce „Materiały do pobrania”.

Aktualizacji podlega również nasza Baza Leków. Mogą Państwo korzystać z niej w formie aplikacji mobilnej oraz tej zamieszczonej na naszej stronie internetowej. W Bazie Leków znajduje się 17 tysięcy precyzyjnych opisów produktów leczniczych, suplementów diety i dermokosmetyków. Podlega ona zarówno aktualizacji porefundacyjnej, jak i bieżącej, związanej m.in. z rejestracją nowych produktów czy wycofaniem ze sprzedaży konkretnych preparatów. Z Bazy można korzystać także w oferowanych przez nas programach do prowadzenia placówek medycznych: Gabinecie drWidget oraz dr100.

Natomiast nasza najnowsza aplikacja mobilna – MyDr Diabetologia – na pewno zainteresuje wszystkich cukrzyków, bowiem pozwala szybko i bez trudu przenieść dane z glukometru na telefon. Transfer dokonywany jest za pośrednictwem technologii Bluetooth. W razie potrzeby można także ręcznie wprowadzać pomiary. Zaletą aplikacji są czytelne wykresy, ułatwiające interpretację wyników, a także prosta i intuicyjna obsługa. MyDr Diabetologię można pobrać za darmo – warto to zrobić, aby w wygodny sposób prowadzić swój dzienniczek pomiarów glukozy.

Zachęcamy do korzystania z proponowanych przez nas rozwiązań. Stale poszerzamy i udoskonalamy naszą ofertę – na bieżąco będziemy Państwa informować o kolejnych nowościach i aktualizacjach.


Zespół LekSeek Polska