Pozostały jeszcze tylko dwa terminy bezpłatnego webinaru dla okulistów, poświęconego Elektronicznej Dokumentacji Medycznej. To idealna okazja, by przyswoić solidną porcję wiedzy i poznać najnowsze rozwiązania technologiczne, usprawniające codzienną pracę lekarzy.

Na webinar serdecznie zapraszają firmy ifa SYSTEMS oraz LekSeek Polska. Temat spotkania to „ifa w Polsce – specjalistyczne oprogramowanie dla okulistów w pełni zintegrowane z systemem Gabinet drWidget”.

Webinar rozpocznie się od krótkiej prezentacji Gabinetu drWidget, czyli nowoczesnego programu do kompleksowego zarządzania indywidualną praktyką lub przychodnią lekarską, a także firmy ifa SYSTEMS, której działalność skupia się wokół Elektronicznej Dokumentacji Medycznej EMR oraz aplikacji opartych na sieci Web.

Następnie zostanie poruszony temat integracji systemu ifa z urządzeniami diagnostycznymi. Na dzień dzisiejszy istnieje możliwość zintegrowania ponad 480 takich urządzeń. W praktyce oznacza to, że wynik badania wykonanego na urządzeniu podłączonym do systemu jest automatycznie zapisywany w karcie pacjenta i tam przechowywany.

W dalszej części spotkania słuchacze dowiedzą się, co oznacza integracja systemu ifa z Gabinetem drWidget, jak wygląda zapis danych z urządzeń oraz wystawianie dokumentów, takich jak recepta czy zwolnienie. Uczestnicy przekonają się, ile mogą zyskać, decydując się na korzystanie z systemu. Prowadzenie Elektronicznej Dokumentacji Medycznej to nie tylko wygoda, lecz także realna oszczędność czasu. Z badań wynika, że pojedynczą wizytę można skrócić nawet o 9 minut. Ostatnim punktem spotkania będzie zadawanie pytań przez słuchaczy.

Najbliższe terminy:

  • 29.05.2018 r. 10:00
  • 04.06.2018 r. 15:00

Zachęcamy do wybrania dogodnego dla Państwa terminu i zapisania się na bezpłatny webinar już dziś. Formularz rejestracyjny dostępny jest tutaj: register.gotowebinar.com

Chcesz dowiedzieć się więcej o ifa SYSTEMS? Wejdź na: ifapolska.pl