Dlaczego? Ponieważ nasze aplikacje są rzetelnym źródłem wiedzy, można je pobrać zupełnie za darmo, a ponadto ich obsługa jest prosta i intuicyjna. Już dziś każdy lekarz i farmaceuta może mieć w zasięgu ręki szereg narzędzi ułatwiających codzienną pracę. Natomiast pacjenci znajdą w naszej ofercie nowoczesne rozwiązania mobilne, które wspierają proces leczenia.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom sektora medycznego, stworzyliśmy System Informacji Medycznej LekSeek SIM, czyli zestaw profesjonalnych narzędzi i baz informacji medycznych. Są one dostępne w formie aplikacji mobilnych, a także na naszych stronach (w tym na www.leksykon.com.pl) oraz w programach służących do zarządzania placówkami medycznymi (Gabinet drWidget i dr100). Naszym celem jest dostarczanie lekarzom informacji niezbędnych do skutecznego diagnozowania i leczenia pacjentów – dlatego powstał LekSeek SIM.

Oferowane przez nas aplikacje zapewniają dostęp do ponad 17 000 opisów produktów leczniczych, suplementów diety i dermokosmetyków (drWidget Baza Leków), 8200 Charakterystyk Produktów Leczniczych (drWidget ChPL), 35 000 opisów interakcji (drWidget Interakcje). Z myślą o komforcie pracy lekarzy przygotowaliśmy zestaw kalkulatorów medycznych (drWidget CalcMed), bazę norm i skal medycznych (drWidget Normy i Skale), bazę jednostek chorobowych wg Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych ICD-10 (drWidget ICD-10) i wiele innych narzędzi.

Wystarczy pobrać na telefon kilka bezpłatnych aplikacji, aby zyskać wszechstronną pomoc i ułatwić sobie pracę na wielu płaszczyznach. Dzięki naszym nowoczesnym rozwiązaniom lekarze błyskawicznie odnajdują dane, które są niezbędne do prawidłowego wypisania recepty. Wizyty przebiegają sprawnie, a pacjenci uzyskują skuteczną pomoc. Co istotne, aplikacje są regularnie aktualizowane, dlatego zawsze podają rzetelne dane. Można zatem korzystać z nich bez żadnych obaw.

Do tej pory opracowaliśmy ponad 30 różnych aplikacji. Seria Aptekarz – jak wskazuje nazwa – dedykowana jest farmaceutom. Szczególnie przydatna w ich codziennej pracy jest aplikacja Aptekarz Receptury, zawierająca ponad 250 opisów najczęściej stosowanych receptur leczniczych. Farmaceuci znajdą tutaj także kalkulatory i narzędzia gwarantujące właściwy dobór składników receptury.

Coraz bogatsza staje się nasza oferta skierowana do pacjentów. Zapewniamy im dostęp do szczegółowych informacji na temat leków (aplikacja Opisy Leków) i pomagamy wyszukiwać tańsze zamienniki (Ceny Leków). Dostarczamy narzędzia użyteczne w procesie leczenia, np. przypominające o konieczności zażycia leku (Weź Dawkę) oraz pozwalające cukrzykom prowadzić dzienniczek pomiarów glukozy (OneTouch Gabinet).

Wszystkie nasze aplikacje łączy fakt, że są one bardzo proste w obsłudze. Użytkownicy nie muszą dysponować żadną specjalistyczną wiedzą technologiczną, by móc z nich korzystać. Projektując rozwiązania mobilne, stawiamy nie tylko na łatwą obsługę, lecz także na innowacyjność i użyteczność. W ręce odbiorców oddajemy aplikacje działające szybko i bezawaryjnie.

Szczegółowe informacje na temat aplikacji mobilnych opracowanych przez LekSeek Polska można znaleźć na stronie www.lekseek.com.


Zespół LekSeek Polska